Korábban készítettem egyet a barátnőmnek, aztán az összes munkatársa is akart...
2010. március 14., vasárnap
2010. március 3., szerda
Icike-picike


Kb. 1 centis kis kövecske. Megfogni is nehéz volt, hát még befoglalni... 15/0 kásával gyöngyöztem körbe.
2010. március 2., kedd
2010. március 1., hétfő
2010. február 23., kedd
2010. február 18., csütörtök
2010. február 17., szerda
2010. február 16., kedd
Star Flower


Barátnőm megemlítette, hogy ő úúúúgy szeretne egy üveggyűrűt. Nem tudtam, milyen üveggyűrűt akart, tőlem ilyenre tellett most. Mindenesetre nagyon örült neki.
Szilu Star Flower mintája volt a segítségemre.
2010. február 14., vasárnap
2010. február 11., csütörtök
2010. február 10., szerda
2010. február 7., vasárnap
Betemetett a nagy hó




Kányádi Sándor: Betemetett a nagy hó
Betemetett a nagy hó
erdőt, mezőt, rétet,
minden, mint a nagyanyó
haja, hófehér lett.
Minden, mint a nagyapó
bajsza, hófehér lett,
csak a feketerigó
maradt feketének.
2010. február 3., szerda
2010. január 31., vasárnap
Répakáposzta

Vezsuzsi ornamentikus kelkáposztája répa színben.
Zsuzsi, köszönöm a mintát, nagyon érdekes volt fűzni!
Pár hete fűztem, de fotó most sikeredett róla. Pár hópehely van rajta. :-)
2010. január 4., hétfő
2009. december 30., szerda
2009. december 29., kedd
2009. december 27., vasárnap
Megrendelésre



Zsuzsmó, a legkedvesebb szomszédasszonyom megrendelésére készült.Így, ilyen összeállításban kérte, egy Audrey féle Impulse medál, egy Dia féle Anaid karkötő, és egy Kriszta féle Sultan bogyó fülbevaló (ez utóbbit módosítottam kicsit).
A fénykép sajnos nem adja vissza az igazi szépségüket... De lesz még tavasz egyszer... És lesz még nekem új fényképezőm is egyszer...
2009. december 19., szombat
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




































