2010. január 31., vasárnap

Répakáposzta


Vezsuzsi ornamentikus kelkáposztája répa színben.
Zsuzsi, köszönöm a mintát, nagyon érdekes volt fűzni!

Pár hete fűztem, de fotó most sikeredett róla. Pár hópehely van rajta. :-)

2009. december 30., szerda

Romantikus hurka



Összeöntöttem a teklákat, és ez született. Majd készül medál is, de elfogyott a kásám...

hering



Sötét bronz és montana.
A bogyó ismét szultán bogyó, annyira jó fűzni :)

2009. december 27., vasárnap

Megrendelésre




Zsuzsmó, a legkedvesebb szomszédasszonyom megrendelésére készült.
Így, ilyen összeállításban kérte, egy Audrey féle Impulse medál, egy Dia féle Anaid karkötő, és egy Kriszta féle Sultan bogyó fülbevaló (ez utóbbit módosítottam kicsit).

A fénykép sajnos nem adja vissza az igazi szépségüket... De lesz még tavasz egyszer... És lesz még nekem új fényképezőm is egyszer...

memóriák


2009. november 27., péntek

2009. november 20., péntek

Horgoltam



Megtanultam végre horgolni. Legközelebb mintával is próbálozom majd.

2009. október 25., vasárnap

Lóránt bordóban







Vezsuzsi Lórántja bordóba öltöztetve, mert a sógornőm valami pirosat, vagy valami bordót szeretett volna.

Zsuzsi, köszönet a mintáért, nagyon jó volt fűzni!