




Vezsuzsi Lórántja bordóba öltöztetve, mert a sógornőm valami pirosat, vagy valami bordót szeretett volna.
Zsuzsi, köszönet a mintáért, nagyon jó volt fűzni!






Hát ezt is kipróbáltam, Kricsár tutorialja alapján. Nagyon jó leírás, nagyon "szájbarágós".
Ezt a díjat Timi-től kaptam, nagyon köszönöm!