
Ezt a díjat
Timi-től kaptam, nagyon köszönöm!
Blog díj szabály:
1, a díjat rakd ki a blogodba,
2, akitől kaptad annak a linkjét tedd alá,
3, majd válassz ki 15 blogot, amelyik elnyerte a tetszésedet és add át neki a díjat, a blogodban ne feledd kirakni a linkjét annak, akinek továbbadod,
4, értesítsd őket, hogy díjat kaptak Tőled.
Az én kiszemeltjeim:
AncsagyöngyeiTulipán75MarickagyöngyKormi beadÉciÉviEmeseMartaKiscsillagLerikaEnigmaÁgi mamaTimpiEnikőOliveMelindaRita