2010. május 4., kedd

Bogyós




Köszönöm ezt a díjat Kataanyának!

1. Ha valaki adja, én elfogadom ellenvetés nélkül.
2. A logót kirakom a blogomba.
3. A szabályzatot kirakom a blogomba.
4. Megnevezek 6 másik blogot, akiknek átadom a címet.
5. Kitöltöm a tesztet és kirakom a blogomba.
6. Megnevezem, hogy kitől kaptam és nagy színes betűkkel kirakom a blogomba.

Becenév: Nusi

Lakhely:Szabadszállás

Születési hely:Szabadszállás

Magasság: 154 cm

Névnap: július 26.

Foglalkozás: okmányirodai ügyintéző

Testvér: Egy öcs

Anyanyelv: magyar

Beszélt nyelvek: magyar

Gyűjtemény: gyöngyök, könyvek, zenék, filmek

Iskola: gimnázium (valamikor 20 éve)

Kedvencek: a családdal töltött idő, ami lehetne több is

Zsebpénz: fizetés van, az megy a rezsire stb...

Kívánság: egészség az egész családomnak

Háziállat: kutya, malacok, tyukocskák

Akinek továbbadom:Zsófy, Sue, Alma, Andi, Gabella, Zsuzsmó

2010. április 28., szerda

2010. március 14., vasárnap

Sorozatgyártás

Korábban készítettem egyet a barátnőmnek, aztán az összes munkatársa is akart...

2010. március 3., szerda

Icike-picike



Kb. 1 centis kis kövecske. Megfogni is nehéz volt, hát még befoglalni... 15/0 kásával gyöngyöztem körbe.

2010. február 23., kedd

Az én Amidalám


Maya mintája. Köszönöm Mayának, hogy kitalálta, és megosztotta velünk!

2010. február 16., kedd

Star Flower



Barátnőm megemlítette, hogy ő úúúúgy szeretne egy üveggyűrűt. Nem tudtam, milyen üveggyűrűt akart, tőlem ilyenre tellett most. Mindenesetre nagyon örült neki.

Szilu Star Flower mintája volt a segítségemre.

2010. február 7., vasárnap

Betemetett a nagy hó





Kányádi Sándor: Betemetett a nagy hó

Betemetett a nagy hó
erdőt, mezőt, rétet,
minden, mint a nagyanyó
haja, hófehér lett.

Minden, mint a nagyapó
bajsza, hófehér lett,
csak a feketerigó
maradt feketének.

2010. január 31., vasárnap

Répakáposzta


Vezsuzsi ornamentikus kelkáposztája répa színben.
Zsuzsi, köszönöm a mintát, nagyon érdekes volt fűzni!

Pár hete fűztem, de fotó most sikeredett róla. Pár hópehely van rajta. :-)