2010. február 23., kedd

Az én Amidalám


Maya mintája. Köszönöm Mayának, hogy kitalálta, és megosztotta velünk!

2010. február 16., kedd

Star Flower



Barátnőm megemlítette, hogy ő úúúúgy szeretne egy üveggyűrűt. Nem tudtam, milyen üveggyűrűt akart, tőlem ilyenre tellett most. Mindenesetre nagyon örült neki.

Szilu Star Flower mintája volt a segítségemre.

2010. február 7., vasárnap

Betemetett a nagy hó





Kányádi Sándor: Betemetett a nagy hó

Betemetett a nagy hó
erdőt, mezőt, rétet,
minden, mint a nagyanyó
haja, hófehér lett.

Minden, mint a nagyapó
bajsza, hófehér lett,
csak a feketerigó
maradt feketének.

2010. január 31., vasárnap

Répakáposzta


Vezsuzsi ornamentikus kelkáposztája répa színben.
Zsuzsi, köszönöm a mintát, nagyon érdekes volt fűzni!

Pár hete fűztem, de fotó most sikeredett róla. Pár hópehely van rajta. :-)

2009. december 30., szerda

Romantikus hurka



Összeöntöttem a teklákat, és ez született. Majd készül medál is, de elfogyott a kásám...

hering



Sötét bronz és montana.
A bogyó ismét szultán bogyó, annyira jó fűzni :)

2009. december 27., vasárnap

Megrendelésre




Zsuzsmó, a legkedvesebb szomszédasszonyom megrendelésére készült.
Így, ilyen összeállításban kérte, egy Audrey féle Impulse medál, egy Dia féle Anaid karkötő, és egy Kriszta féle Sultan bogyó fülbevaló (ez utóbbit módosítottam kicsit).

A fénykép sajnos nem adja vissza az igazi szépségüket... De lesz még tavasz egyszer... És lesz még nekem új fényképezőm is egyszer...

memóriák