2009. november 21., szombat
2009. november 20., péntek
2009. október 25., vasárnap
Lóránt bordóban





Vezsuzsi Lórántja bordóba öltöztetve, mert a sógornőm valami pirosat, vagy valami bordót szeretett volna.
Zsuzsi, köszönet a mintáért, nagyon jó volt fűzni!
2009. szeptember 29., kedd
2009. szeptember 27., vasárnap
2009. szeptember 12., szombat
Pasi nyaklánc

Pasi nyaklánc az unokaöcsém 8. szülinapjára. Az anyukája rögtön lecsapott rá, ő is akarja majd használni... :-)
2009. szeptember 7., hétfő
2009. szeptember 6., vasárnap
2009. augusztus 17., hétfő
2009. augusztus 16., vasárnap
Drótos
Hát ezt is kipróbáltam, Kricsár tutorialja alapján. Nagyon jó leírás, nagyon "szájbarágós".
2009. augusztus 9., vasárnap
2009. augusztus 1., szombat
2009. július 28., kedd
2009. július 25., szombat
2009. július 24., péntek
2009. július 23., csütörtök
Díjat kaptam
Ezt a díjat Timi-től kaptam, nagyon köszönöm!Blog díj szabály:
1, a díjat rakd ki a blogodba,
2, akitől kaptad annak a linkjét tedd alá,
3, majd válassz ki 15 blogot, amelyik elnyerte a tetszésedet és add át neki a díjat, a blogodban ne feledd kirakni a linkjét annak, akinek továbbadod,
4, értesítsd őket, hogy díjat kaptak Tőled.
Az én kiszemeltjeim:
Tulipán75
Marickagyöngy
Kormi bead
Éci
Évi
Emese
Marta
Kiscsillag
Lerika
Enigma
Ági mama
Timpi
Enikő
Olive
Melinda
Rita
2009. július 12., vasárnap
2009. július 5., vasárnap
2009. július 1., szerda
2009. június 21., vasárnap
2009. június 18., csütörtök
2009. június 17., szerda
2009. június 15., hétfő
2009. június 2., kedd
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)








































